lazarskiUczelnia Łazarskiego oferuje studia licencjackie i magisterskie przez Internet na kierunkach zarządzanie i ekonomia. Nauka na autorskiej, dedykowanej platformie Lazarski Distance Learning jest ogromną szansą dla osób z całego kraju, pragnących ukończyć studia na renomowanej warszawskiej uczelni, a nie będących w stanie uczestniczyć w regularnych zjazdach. W lipcu trwa promocja – 15% zniżki przy zapisie za pierwszy rok nauki.

Lazarski Distance Learning jest nowoczesnym, autorskim systemem przygotowanym z myślą o osobach, które nie mają możliwości codziennego lub cotygodniowego uczestniczenia w zajęciach. Nauka odbywa się za pośrednictwem Internetu, a dostęp do platformy możliwy jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Na rok akademicki 2010/2011 przygotowaliśmy specjalne propozycje dla zainteresowanych nauką w trybie e-learning. Oprócz 15-procentowej zniżki dla osób, które dokonają rejestracji do 31 lipca 2010 r., proponujemy pracownikom zatrudnionym w administracji samorządowej 20-procentowy rabat – mówi Agata Jankowska z działu marketingu Uczelni Łazarskiego. Chcemy tym samym zapewnić łatwiejszy dostęp do zajęć na naszej uczelni, jednocześnie zwracając uwagę kandydatów na korzyści wynikające z nauki poprzez Lazarski Distance Learning - dodaje Jankowska.

Uczelnia Łazarskiego uruchomiła w systemie e-learning zarządzanie (tryb licencjacki) oraz ekonomię (studia magisterskie). Studenci mają dostęp do syllabusa, licznych materiałów dydaktycznych, a także rozbudowanego forum dyskusyjnego umożliwiającego wymianę informacji i doświadczeń. Dodatkowo, dogodną komunikację z wykładowcami ma zapewnić system konsultacji elektronicznych.


Taka forma uczestnictwa w zajęciach pozwala uzyskać dyplom prestiżowej uczelni bez potrzeby czasochłonnych i drogich dojazdów wszystkim osobom, które mają utrudniony dostęp do szkolnictwa wyższego. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla urzędników administracji publicznej oraz innych pracowników, którzy potrzebują podnosić swoje kwalifikacje – mówi Agata Jankowska. Nauka metodą e-learning nie oznacza jednak braku możliwości uczestniczenia w standardowych zajęciach. Studenci w każdej chwili mogą wziąć udział w wykładach prowadzonych w Warszawie – dodaje Jankowska.

Osoby uczestniczące w Lazarski Distance Training są pełnoprawnymi studentami uczelni. Przysługują im również wszelkie przywileje, włącznie ze stypendiami i zniżkami za studia.

Aby zarejestrować się na studia lub uzyskać więcej informacji na temat Uczelni Łazarskiego, wystarczy odwiedzić stronę: www.lazarski.edu.pl.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->