Studia te adresowane są do osób, które interesują się zdobyciem wiedzy, pozwalającej na upowszechnianie kultury w środowisku lokalnym oraz publicznych placówkach oświatowych. Dobrego animatora kultury musi cechować twórczość, tolerancyjność, logiczne myślenie, opanowanie oraz świetny kontakt z ludźmi. Na co mogą liczyć kandydaci na ten kierunek studiów? Poznają podstawy zarządzania i finansowania kultury, zdobędą umiejętności w zakresie pozyskiwania funduszy krajowych i europejskich na rozwój instytucji kultury i działalność statutową. Czytaj więcej!

 

W trakcie studiów:
Studenci zdobywać będą umiejętności pozwalające na profesjonalne prowadzenie warsztatów, kursów doskonalących umiejętności artystyczne amatorów w rożnych dziedzinach sztuki, lekcji muzealnych, wystaw i ekspozycji.
 
Sprawdź także inne miasta gdzie możesz studiować animację kultury: BiałystokBydgoszczCzęstochowaGdańskGorzówKatowice, KielceKraków,LublinŁódźOlsztynOpolePoznańWarszawaWrocławRzeszówSzczecin
 
 
Po studiach:
Kompetencje uzyskane przez studentów umożliwią im twórcze wykorzystywanie współczesnych mediów (Internetu) do upowszechniania i animowania działań z zakresu szeroko rozumianej kultury oraz inicjowania niezależnych działań przestrzeni gospodarczej.

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->