Od zawsze interesowały Cię zagadnienia społeczne? Chciałbyś zgłębić wiedzę z politologii, stosunków międzynarodowych, a może administracji? W przyszłości chciałbyś pracować jako dziennikarz, a może zostać kulturoznawcą? Jeśli na jedno z tych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco, studia społeczne są dla Ciebie! Studia społeczne prowadzone w języku obcym to propozycja dla wszystkich, którzy już na etapie szkoły średniej świetnie posługują się językiem angielskim lub niemieckim.

W trakcie studiów:
Studia społeczne to kierunki, które łączą wiele zagadnień w jednym programie studiów. Studenci z pewnością mogą liczyć na sporą dawkę wiedzy z zakresu politologii, zagadnień społecznych czy administracyjnych. Sporą część programu to zajęcia skupiające się na historii stosunków międzynarodowych, funkcjonowaniu Unii Europejskiej czy biznesie międzynarodowym. Ważny elementem studiów społecznych są również przedmioty związane z kulturoznawstwem.

Po studiach:
Zaawansowana znajomość języka obcego oraz specjalistycznych zagadnień sprawia, że mogą także rozpocząć pracę również w międzynarodowych korporacjach, które posiadają swoje siedziby w Polsce. Absolwenci kierunków społecznych prowadzonych w języku angielskim lub niemieckim mogą są przygotowani do pracy w administracji publicznej, a także organach Unii Europejskiej. Znajomość zagadnień kulturoznawczych i świetny warsztat dziennikarski umożliwia rozpoczęcie pracy jako redaktor, publicysta czy dziennikarz. Ukończenie studiów w języku obcym umożliwia zatrudnienie we wszystkich krajach europejskich oraz na całym w świecie.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->