EDU 2018 FB 1Już niedługo wybierasz się na studia i szukasz najlepszego kierunku dla siebie? A może chcesz zapoznać się z ofertą kształcenia szkół językowych? Wszystko znajdziesz w jednym miejscu i to już niedługo. 6 i 7 marca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędą się targi edukacyjne EDU OPOLE 2018. Nie może Cię tam zabraknąć!
Piastonalia, czyli juwenalia opolskie rozpoczną się 13 maja i potrwają aż 9 dni do 21 maja.
To całe 9 dni dobrej zabawy przy świetnej muzyce tajemniczych gwiazd, które poznawane są krok po kroku stanowiąc przy tym niespodziankę dla biorących udział.
Wiadomym już jest, że w poniedziałek przywita uczestników Festiwal Kolorów na Błoniach Politechniki i Wielkie Grillowanie przy występach wymienionych niżej artystów na scenie:
  • DJ Don Pablo
  • DJ Triks
  • DJ Marc Rossi
  • AQUA FUNK
  • Dee Push
Pozostałe atrakcje i koncerty to niespodzianki, już niebawem organizatorzy będą ujwniać kolejnych gości, a tymczasem ogłoszone zostały odwiedziny na opolskiej scenie Happysadu oraz BIG CYCA.
Ciekawym elementem jest również rajd z Opola do Turawy (13-15.05), który jest już coroczną atrakcją.
Tam studenci przenoszą się na “studencki camping w Turawie”, gdzie organizatorzy szykują niespodziankę dla zainteresowanych.

A 18.05, czyli w środę odbędzie się barwny pochód, który jest symbolem przejęcia władzy nad miastem przez bawiących się studentów.
Program złożony z samych niespodzianek nie może Ciebie ominąć, zajrzyj na oficjalną stronę juwenaliów, gdzie dowiesz się więcej.
logo uoRozpoczynasz własną działalność gospodarczą i szukasz ciekawej przestrzeni biurowej? Nie chcesz wydawać majątku na lokal w nowoczesnym biurowcy, ale jednocześnie przeraża Cię wizja pracy w starej, zapuszczonej kamienicy? W siedzibie AIP UO masz możliwość wynajmu powierzchni biurowych za 250 zł miesięcznie!

edu-opoleTargi EDU-Opole to nowość na rynku targów edukacyjnych. Nowo otwarty obiekt Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu będzie w dniach 13-14 marca miejscem prezentacji pełnej oferty edukacyjnej – szkół publicznych i prywatnych na różnych poziomach nauczania, uczelni, ośrodków kształcenia ustawicznego, ośrodków zajęć pozaszkolnych, szkół językowych, ośrodków kształcenia zawodowego i alternatywnego, ośrodków doradztwa zawodowego, urzędów pracy, wydawnictw, środków i pomocy dydaktycznych.

 

popolskaJeśli zamierzacie łączyć pracę ze studiami, to na Politechnice Opolskiej czeka na Was bardzo dobra wiadomość. Uczelnia postanowiła wprowadzić na studiach niestacjonarnych nowy system opłat. Dzięki niemu studenci będą mogli opłacać swoje czesne w miesięcznych ratach!

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->